fbpx

Slide Solibri Anywhere Jako zwolennicy płynnego i otwartego przepływu danych wierzymy, że dostęp do kluczowych informacji powinien być prosty dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt. Dlatego oferujemy wersję Solibri Anywhere – dla każdego i to całkiem za darmo.

Dla tych, którzy obserwują

Slide

Przy każdej inwestycji pracują osoby odpowiedzialne za projektowanie, zarządzanie i budowanie, dlatego tak ważne jest, aby istotne informacje docierały do nich wszystkich – także na placu budowy. To jednak nie wszystko.

Poza terenem budowy mamy do czynienia z wieloma interesariuszami, np. właścicielami, którzy naturalnie chcą obserwować postępy w projekcie, z kolei po zakończeniu budowy informacje pobrane bezpośrednio z modelu mogą zostać wykorzystane do zarządzania obiektem w całym cyklu jego życia.
Dane pochodzące bezpośrednio z modelu dają gwarancję, że zawsze są aktualne i łatwo dostępne dla osób, które akurat ich potrzebują.

Dla tych, którzy działają

Na placu budowy codzienne prace wykonywane są przez różne zespoły i różnych podwykonawców, z których każdy zajmuje się indywidualnie powierzonymi zadaniami. W takim środowisku potrzebujesz łatwego sposobu weryfikowania odpowiednich informacji, aby każde zadanie mogło zostać wykonane bez pomyłek i opóźnień.

Solibri Anywhere – Darmowe. Funkcjonalne. Połączone.

Zainteresowany Solibri Anywhere?

Pobierz darmową wersję i dołącz do grona
profesjonalistów korzystających z Solibri.

 

A może potrzebujesz czegoś więcej?

Odkryj całą ofertę Solibri i rozpocznij bezpłatną
wersję próbną.