PRZEGLĄDAJ, KOMENTUJ I DZIEL SIĘ INFORMACJAMI.

Solibri Model Viewer (SMV) to oprogramowanie, którego każdy pracujący w branży budowlanej powinien używać. SMV jest Twoim pierwszym krokiem do współpracy przy przeglądaniu projektów. Jest bezpłatny i łatwy do pobrania ze strony solibri.com.

Umożliwia otwieranie plików zapisanych przez użytkowników Solibri Model Checker (SMC) lub SMV, przeglądanie modeli w 3D i dodawanie komentarzy.

Solibri Model Viewer Pro

Rozszerzona wersja Solibri Model Viewer wspierająca przebieg pracy wieloma dodatkowymi funkcjami. Ułatwia zbieranie i komentowanie zagadnień w plikach BIM a poprzez wykorzystanie formatu BCF umożliwia udostępnianie i proponowanie zmian w ramach zespołów projektowych. Kliknij poniższy link, aby zarejestrować się i kupić SMV Pro

SMV FREE SMV PRO
Otwieranie plików IFC
Eksport BCF
Możliwość współpracy za pomocą BCF Connector
Zapisywanie do formatu pliku. smv
Czytanie pliku w formacie. smc
Odczytywanie pliku w formacie. smv
Brak materiałów promocyjnych w aplikacji
Szybki widok modelu
Sortowanie zagadnień
10 € / Użytkownik na miesiąc

Cechy

Oglądaj pliki zapisane w Solibri Model Checker lub modele IFC zarówno w systemie Windows, jak i na Macu. Niezbędne narzędzie dla każdego uczestnika procesu BIM.

Wyświetlaj i komentuj modele zapisane w Solibri Model Checker zawierające wyniki sprawdzania, prezentacje ze slajdami oraz zestawieniami.

Interfejs użytkownika zapewnia szybką, intuicyjną i wydajną pracę.

Windows Mac
Procesor Intel® Core ™ i3, kompatybilny lub lepszy Intel® Core ™ i3, kompatybilny lub lepszy
System Operacyjny Microsoft® Windows® Windows 7, 8, 8.1, 10 MAC OS X 10.7.x, 10.8.x, 10.9.x , 10.10.x (Lion, or Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, Sierra)
Mysz Mysz obsługująca funkcje przewijania Mysz obsługująca funkcje przewijania
Karta Graficzna Karta graficzna z obsługą OpenGL w wersji 3.3 o dobrej wydajności 3D. Zalecane karty NVidia® lub AMD®. Karty Intel® mogą powodować problemy z sterownikiem. Karta graficzna z obsługą OpenGL w wersji 3.3 o dobrej wydajności 3D. Zalecane karty NVidia® lub AMD®. Karty Intel® mogą powodować problemy z sterownikiem.
RAM Co najmniej 4 GB pamięci RAM Co najmniej 4 GB pamięci RAM
Dysk Twardy 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Inne Aktualne sterowniki karty graficznej W systemie Yosemite wymaga instalacja Java6 (http://support.apple.com/kb/DL1572)